O nás

Letní dětský tábor Berounka se nachází v malebné obci Nižbor, kterou lze nalézt nedaleko historického města Berouna. Provozovatelem tábora je Mgr. Irena Kolaříková a Mgr. Květoslav Kolařík.

Tábor má kapacitu 132 účastníků na jeden turnus. Děti jsou ubytovány v chatkách a využívají místního areálu i nedalekého okolí k tomu, aby prožily pěknou dětskou dovolenou. V areálu je jídelna s kuchyní, sociální zařízení, ošetřovna, dvě hřiště na volejbal, hokejbalové hřiště, klubovna a ohniště na táboráky. V Nižboře se mohou děti vydat na místní zámeček, kde je muzeum keltské kultury nebo si mohou zahrát nějakou pěknou hru v okolních lesích. Nezapomenutelné jsou jednodenní výlety na lodích po malebné řece Berounce i návštěvy hradů Karlštejna, Křivoklátu, či prohlídka nedalekých Koněpruských jeskyní. Když budou mít děti štěstí, mohou potkat známého herce Tomáše Hanáka při procházce kolem rezidence Osmanyho Laffity.

Pro děti je připraven kvalitní program, který zajišťuje spolehlivý personál. Většina oddílových vedoucích jsou prověření mladí lidé, kteří mají skvělý a profesionální vztah k dětem.

Filozofie dětské rekreace

  1. Dítě si musí kvalitně odpočinout
  2. Dítě se musí kvalitně najíst
  3. Dítě se musí bavit